szampan restauracja impreza centrum konferencyjne kręgielnia

Restauracja – domowe smaki

Creator w Strefie Spotkań to miejsce, w którym można spróbować dań z akcentem kuchni śródziemnomorskiej, przysmaków kuchni polskiej oraz dań z grilla.

 

image001

 

Serwujemy wyjątkowe dania łączące w sobie tradycję z nowoczesnością. Tu spotyka się kuchnia polska oraz śródziemnomorska w najlepszej odsłonie – dania z grilla, prawdziwie włoska pizza i pasty oraz dania z pieca. Pozycje w menu są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia, w tym także małych smakoszy. Dania u nas serwowane są zawsze świeże i aromatyczne.

 

Przed daniem głównym jesteśmy w stanie zaproponować wykwintne aperitify, które pobudzą apetyt, a w trakcie jedzenia pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się smakiem zamówionego dania. Po posiłku możecie Państwo wybierać wśród likierów, whisky czy tequili, które wspomogą trawienie i będą wspaniałym zwieńczeniem obiadu lub kolacji.

 

 

Nasz lokal jest w stanie pomieścić 80 osób podczas imprezy zasiadanej oraz 120 podczas imprezy w formie bankietu. Oprócz tego posiadamy 2 salki bankietowe na 16 oraz 18 osób, w których można zjeść business lunch czy też kolację w mniejszym gronie. Dla większych imprez mamy przygotowane dodatkowe sale mieszczące do 250 osób. Między innymi dlatego nasz Klub jest idealnym wyborem na organizację imprez firmowych czy integracyjnych, a także hucznych urodzin dla dziecka oraz chrzcin.

 

 

 

Dbamy o nasz catering, nie zapominając o miłej atmosferze, która sprzyja dobrej zabawie. O Państwa komfort zadbają nasi uprzejmi kelnerzy, którzy przez cały czas będą do Waszej dyspozycji.

 

 
 

Creator w Strefie Spotkań to miejsce, w którym można spróbować dań z akcentem kuchni śródziemnomorskiej, przysmaków kuchni polskiej oraz dań z grilla.