szampan restauracja impreza centrum konferencyjne kręgielnia

Restauracja – domowe smaki

Restauracja w Creatorze Strefie Spotkań to miejsce, w którym można spróbować dań z akcentem kuchni śródziemnomorskiej, jak i pysznych obiadów kuchni polskiej oraz dań z grilla.

image001

 

Nasza restauracja to domowe smaki i pyszne obiady łączące w sobie tradycję z nowoczesnością. Tu spotyka się kuchnia polska oraz śródziemnomorska w najlepszej odsłonie – dania z grilla, pyszna pizza i pasty oraz dania z pieca. Pozycje w menu są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia, także małych smakoszy. Dania serwowane w restauracji Klubu są zawsze świeże i aromatyczne.

 

Przed pysznym obiadem jesteśmy w stanie zaproponować wykwintne aperitify, które pobudzą apetyt, a w trakcie jedzenia pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się smakiem zamówionego dania. Po posiłku możecie Państwo wybierać wśród likierów, whisky czy teuqili, które wspomogą trawienie i będą wspaniałym zwieńczeniem obiadu lub kolacji.

 

Restauracja w Creatorze Strefie Spotkań jest w stanie pomieścić 80 osób podczas imprezy zasiadanej oraz 120 podczas imprezy w formie bankietu. Oprócz tego posiadamy 2 salki bankietowe, na 16 oraz 18 osób, w których można zjeść business lunch czy też kolację w mniejszym gronie. Dla większych imprez mamy przygotowane dodatkowe sale mieszczące do 250 osób. Między innymi dlatego nasz Klub jest idealnym wyborem na organizację imprez firmowych czy integracyjnych, a także hucznych urodzin dla dzieckaa oraz chrzcin.

 

Dbamy o nasz catering, nie zapominając o miłej atmosferze, która sprzyja dobrej zabawie. W naszej restauracji z domowymi smakami, o Państwa komfort zadbają uprzejmi kelnerzy, którzy przez cały czas będą do dyspozycji.