szampan restauracja impreza centrum konferencyjne kręgielnia

Imprezy okolicznościowe dopasowane do Twoich potrzeb

Najlepsza Strefa Spotkań we Wrocławiu

 

Imprezy okolicznościowe w Klubie Creator oznaczają:

 

• Pyszny catering
• Eleganckie sale
• Efektowny wystrój
• Prywatność
• Świetną zabawę

 

Zorganizujemy imprezę na dowolną okazję w sposób całkowicie indywidualny, czyli dostosowany do Państwa potrzeb, wymagań i budżetu. Dysponujemy aż pięcioma salami, centrum konferencyjnym, restauracją z domowymi smakami, a także nowoczesną kręgielnią! Możemy stworzyć plan przyjęcia zgodny z wytycznymi naszych Klientów lub zaplanować scenariusz wedle autorskich pomysłów.

 

Co dokładnie czeka Państwa w Creatorze? Zapraszamy do naszego wrocławskiego lokalu na organizację imienin, chrzcin, imprez firmowych i integracyjnych oraz urodzin dla dzieci. U nas możecie Państwo zorganizować eleganckie wesele, zarówno kameralne, jak i huczną imprezę na 250 osób.

 

Wszystkich słuchaczy Uczelni Wyższych zachęcamy do poznania naszych Studenckich Czwartków, gdzie za okazaniem ważnej legitymacji czekają atrakcyjne rabaty!

 

Możecie liczyć na naszą pomoc także przy organizacji szalonych i niezapomnianych wieczorów panieńskich oraz kawalerskich. Tę wyjątkową imprezę przygotujemy zgodnie z Państwa scenariuszem, a jeśli nie macie pomysłów, jesteśmy do Waszej dyspozycji! Opracujemy autorski plan imprezy i przedyskutujemy go z Państwem.

 

Profesjonalizm i doświadczenie

 

Nasze bogate doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju imprez okolicznościowych przekłada się na satysfakcję naszych Klientów. Doskonale wiemy, co zrobić, by przyjęcie na długo zapadło w pamięci wszystkich Gości. Szczególną uwagę zwracamy na detale będące dopełnieniem każdej imprezy. Uwzględniamy oczekiwania Klientów oraz szczegółowo omawiamy program przyjęcia i wnikliwie analizujemy preferencje naszych Gości.

 

Możecie nam zaufać, tak, jak zrobiły to już setki osób. Oto niektóre z recenzji naszych Klientów:

 

"Polecam to miejsce. Bardzo ładne wnętrza salek konferencyjnych, kuchnia na najwyższym poziomie, wszystko było smaczne i świeże. Obsługa bardzo miła i pomocna, tak trzymać. Organizowałem tam chrzciny ja i rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni!” Pan Erwin

 

"Bardzo dziękujemy za zorganizowanie przyjęcia komunijnego dla naszego syna. Organizacja, jedzonko, obsługa i wystrój na najwyższym poziomie. Na pewno jeszcze do Was wrócimy :)" Pan Wojciech

 

Restauracja – pyszne obiady i domowe smaki

 

Nasza restauracja to miejsce, w którym można zasmakować pysznych obiadów tradycyjnych, jak też dań kuchni włoskiej. W czasie Świąt przyjmujemy zamówienia na oryginalne, domowe wypieki. Dwie sale bankietowe pozwalają na organizację wspaniałych imprez okolicznościowych w miłej, kameralnej atmosferze ze smacznymi i świeżymi posiłkami.

 

Zapraszamy!