szampan restauracja impreza centrum konferencyjne kręgielnia

Organizacja imprez

O imprezach wiemy wszystko i chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem. Stwarzamy możliwość urządzenia imprezy/eventu wtedy, kiedy pragniesz w gronie najbliższych uczcić wyjątkową okazję, i wtedy, gdy chcesz urządzić huczną potańcówkę urodzinową lub elegancki bal.
Nasz klub  to doskonałe miejsce na organizowanie chrzcin, komunii, urodzin, imienin oraz imprez firmowych.Organizujemy też imprezy motywacyjne dla firm - zapewne wiecie, że zadowolony pracownik to dobry pracownik:)

 

organizacja imprez

Creator Strefa Spotkań to miejsce, które chcemy aby Państwo kojarzyli z:

  • Najwyższą jakością serwowanych dań oraz usług.
  • Szerokim zakresem rodzajów organizowanego przedsięwzięcia.
  • Sprostaniem oczekiwaniom klienta.
  • Możliwością połączenia sfery konsumpcyjnej ze sferą rozrywkową oraz szkoleniową.

Organizujemy:

  • Firmowe imprezy integracyjne
  • Wszelkie imprezy okolicznościowe
  • Urodziny dla dzieci
  • Wesela
  • Stypy