szampan restauracja impreza centrum konferencyjne kręgielnia

Kręgielnia

Oferty specjalne - kręgle (2)

 

Specjalnie dla studentów przygotowaliśmy specjalną zniżkę na gry w kręgle. Już niedługo więcej promocji i atrakcji. Już niebawem ruszy konkurs w którym będzie można wygrać kolację przy świecach dla dwóch osób, gry w kręgle oraz wiele innych nagród. W tym konkursie nikt nie przegrywa. Dlatego polubcie naszą stronę na Facebooku i śledźcie naszą stronę na bieżąco.

Zapraszamy do restauracji i kręgielni Creator!

Restauracja w nowej aranżacji oferuje smakowite dania kuchni europejskiej.

Godziny otwarcia restauracji:
Od poniedziałku do piątku 16:00 – 22:00
Sobota i niedziela 14:00 – 22:00

Godziny otwarcia kręgielni:
Od poniedziałku do czwartku 16:00 – 24:00
Piątek 16:00 - 2:00
Sobota 14:00 - 2:00
Niedziela 14:00 - 24:00

 

Życzymy miłego pobytu

Manager wraz z personelem

 

Kręgielnia

Impreza z kręglami w Klubie Creator

Bowling dla każdego!

Czym jest gra w kręgle nikomu nie trzeba mówić, każdy z nas wie jak wyglądają kręgle i kule oraz co z nimi należy zrobić.

W naszym klubie znajduje się 6 w pełni zautomatyzowanych  torów do bowlingu, najpopularniejszej odmiany kręgli.

image015

Impreza z kręglami to świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu. Ograniczenia nie istnieją – w bowling, czyli najpopularniejszą odmianę kręgli mogą grać dorośli, dzieci, wysocy, niscy, osoby bardziej i mniej wysportowane. Dlatego też kręgle to idealna gra towarzyska w gronie przyjaciół oraz dla całych rodzin.

 

Bowling niesie ze sobą wiele zalet. Zasady gry i jej nauka są bardzo łatwe. Kręgle nie wymagają od uczestników specjalnych umiejętności – wystarczą chęci i pozytywne nastawienie. Impreza z kręglami przyniesie nie tylko dużo zabawy i śmiechu, ale także nauki. Między innymi można poprawić koordynację ruchową oraz równowagę, a dzieci nauczą się współpracy i godnej rywalizacji.

Kręgle dla dzieci – zalety

Obecnie najmłodsi spędzają znaczną ilość czasu w pozycji siedzącej. Szkoła, odrabianie zadań domowych, a później czas wolny przed telewizorem czy komputerem. Oprócz lekcji WF-u zażywają niewielkiej porcji ruchu, przez co cierpi ich postawa i kondycja. To z kolei może przekładać się na istotne aspekty zdrowotne. Warto więc wybrać się na kręgle dla dzieci do Klubu Creator.

 

Wysiłek, jaki pociechy muszą włożyć w bowling, nie jest zniechęcający – można go porównać do dłuższego spaceru lub spokojnej jazdy na rowerze. Atutem jest także forma gry, w której stale przeplata się ruch z odpoczynkiem. To sprawia, że kręgle nie nudzą się dzieciom zbyt szybko, ani ich nie męczą. Świetnym pomysłem będzie organizacja urodzin dla dzieci z kręglami – niezapomniane wrażenia dla Waszych pociech gwarantowane!

Nowoczesna kręgielnia we Wrocławiu

W naszym klubie we Wrocławiu znajduje się 6 w pełni zautomatyzowanych, nowoczesnych torów do bowlingu. Tory przygotowywane są każdorazowo dla nowej grupy graczy, poprzez polerowanie ich powierzchni za pomocą profesjonalnych środków, które zapewniają dobry poślizg kuli i grę bez zakłóceń. Posiadamy także wypożyczalnię specjalnego obuwia dla mężczyzn, kobiet i dzieci w różnych rozmiarach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i zasadami gry dostępnymi poniżej w formie dokumentu PDF.

W paru słowach o bowlingu:
Zadaniem gracza jest strącenie dziesięciu kręgli ustawionych w trójkąt w jak najmniejszej ilości rzutów. Aby strącić je wszystkie w pierwszym rzucie należy uderzyć kulą między pierwszy a drugi pin (kręgiel) – w przypadku graczy praworęcznych, między pierwszy a trzeci pin dla osób leworęcznych.
Gra składa się z dziesięciu rund (tzn. ramek) dla każdego gracza. Na początku każdej rundy kręgle są ponownie ustawiane. W każdej rundzie gracz ma dwa rzuty. Runda kończy się gdy zawodnik strąci wszystkie kręgle, bądź skończą mu się rzuty. Za każdy strącony kręgiel gracz dostaje 1 punkt.