szampan restauracja impreza centrum konferencyjne kręgielnia

Imprezy okolicznościowe – w domu czy poza?

grupa ludzi bawiąca się na imprezie

Niejeden pewnie raz na myśl o zbliżających się świętach, imieninach czy komunii dostawaliśmy drgawek. Potężne zakupy, długotrwałe, męczące gotowanie, sprzątanie pomieszczeń, nakrywanie stołów, wszystko to zajmuje nasz cenny czas. A do tego, jeśli przyjąć za obowiązującą staropolską zasadę „zastaw się, a postaw się”, organizacja takiego spotkania okolicznościowego może jeszcze długo kojarzyć nam się źle. Domowe party ma jednak swoje zalety.

Czytaj więcej: Imprezy okolicznościowe – w domu czy poza?

Co to jest bowling?

niebieska kula do torze do kręgli

Bowling to najpopularniejsza chyba, amerykańska odmiana klasycznych kręgli. Zamiast 9 ustawionych w romb, używa 10 ustawionych na planie trójkąta kręgli (pinów). Stosowana do ich strącenia kula ma wydrążone trzy zagłębienia, w które wkłada się kciuk i dwa palce w celu wykonania rzutu (w klasycznych kręglach kula jest gładka). Kulę toczy się po torze.

Czytaj więcej: Co to jest bowling?

Kiedy organizować wieczór kawalerski?

wieczór kawalerskiŚlub. Kiedy zbliża się TEN dzień, poziom hormonu stresu u przyszłych małżonków znacząco rośnie. Im bliżej, tym więcej spięć, różnic, presja rodziny, więcej nerwów. Dlatego tuż przed samym ślubem (w zależności od regionu Polski może to być dwa tygodnie, tydzień lub tylko jeden dzień, to jednak odpada z wiadomych względów) przychodzi czas na wzięcie oddechu i ostatnią imprezę jak za kawalerskich czasów.

Czytaj więcej: Kiedy organizować wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski – jaki temat wybrać?

komiksowi mężczyźni w garniturach

W części pierwszej naszej historii o organizacji wieczoru kawalerskiego zbieraliśmy dane o upodobaniach przyszłego pana młodego i ustalaliśmy grupę uczestników. Udało się, zebraliśmy grupę osób, znamy preferencje bohatera wieczoru, mamy wstępny budżet imprezy, możemy iść o krok dalej i zająć się samym jej kształtem.

Czytaj więcej: Wieczór kawalerski – jaki temat wybrać?