szampan restauracja impreza centrum konferencyjne kręgielnia

Urodziny dzieci

Urodziny dla dzieci w Klubie Creator

Niezapomniane wrażenia!

Organizacja urodzin dla dzieci to zawsze duże wyzwanie. Jakie przekąski przygotować? Ile osób zaprosić? I co najważniejsze – jakie atrakcje zapewnić? Klub Creator pozwoli odpowiedzieć Wam na te pytania bardzo szybko!

 

Proponujemy profesjonalną organizację urodzin dla dziecka w naszym lokalu we Wrocławiu. Dzięki temu nie musicie się Państwo martwić, czy Wasz dom lub mieszkanie jest odpowiednio duże dla urządzenia takiej imprezy okolicznościowej. Możecie też zapomnieć o trudzie przygotowań, a później długim i męczącym sprzątaniu. Organizując imprezę dla Państwa pociechy razem z Klubem Creator, oszczędzacie nie tylko pieniądze, ale także cenny czas.

 

Na urodzinach dziecka nie może zabraknąć pysznych przekąsek i oczywiście tortu! Zapewniamy smaczny urodzinowy catering i kolorowy tort, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom.

 

Zadbamy o prawdziwie odświętny wystrój sali, barwną zastawę i dobrą zabawę! Nie zapominamy także o rodzicach i opiekunach uczestników imprezy. Przygotujemy dla Państwa wygodny kącik, w którym będziecie mogli napić się ciepłej kawy lub herbaty i doglądać swoich pociech.

 

Zabawa na urodzinach dziecka w Creatorze może nabrać jeszcze więcej kolorów – istnieje możliwość zorganizowania imprezy z kręglami! Wystarczy, że zarezerwujecie Państwo tor do gry w bowling na dzień urodzin jako dodatkową atrakcję. Dysponujemy specjalnym obuwiem do gry w kręgle, których wypożyczenie wliczone jest w koszta rezerwacji.

 

Jeśli macie Państwo pytania związane z urodzinami dla dzieci we wrocławskiej Strefie Spotkań – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

urodziny dla dzieci