szampan restauracja impreza centrum konferencyjne kręgielnia

Imprezy firmowe

imprezy firmowe

Nasz lokal położony jest w niewielkiej odległości od centrum, 5 km od rynku, co miejsce o takich możliwościach i wielkości czyni niebywale atrakcyjnym dla organizacji zarówno imprez firmowych, spotkań biznesowych czy mniejszych, prywatnych.

Imprezy firmowe i integracyjne

Profesjonalna organizacja

Organizacja imprez firmowych to nasza specjalność. Nasz lokal położony jest w niewielkiej odległości od centrum i niecałe 5 km od wrocławskiego rynku. Tak dobra lokalizacja czyni Klub Creator niebywale atrakcyjnym miejscem do urządzania wyrafinowanych i profesjonalnych spotkań zarówno o charakterze biznesowym, jak i prywatnym.

Klub Creator Strefa Spotkań jest obiektem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych, posiada obszerny parking i niezbędne wyposażenie, został zaprojektowany z najwyższą dbałością o jego funkcjonalność oraz estetykę.

Łącząc możliwości całego lokalu, jesteśmy w stanie zorganizować imprezy nawet na 300 osób, co stanowi we Wrocławiu unikatową ofertę.

 

image026

Program imprez firmowych czy integracyjnych, układamy dostosowując go do indywidualnych potrzeb. Proponujemy Państwu możliwość skorzystania z bogatego menu muzyki na żywo, w tym karaoke, zawodowego DJ-a lub gwiazd polskiej estrady na specjalne zamówienie. Dodatkowo możemy zorganizować dla Państwa imprezę z kręglami, przygotowując plan turnieju gry w bowling. Urządzamy także różnego rodzaju pokazy (tańca, mody, gotowania, flairu, sztuk walki itp.), imprezy tematyczne (np. karnawałowej; hawaii night; sport night; japanese night; pidżama party; Al Capone night) oraz imprezy okolicznościowe (Dzień Kobiet, wigilie pracownicze), a nawet wyjątkowe urodziny dla dziecka.

 

Zapewniamy pyszny catering – przekąski, napoje, desery i dania główne przygotowane według Państwa zaleceń.

 

Klub Creator Strefa Spotkań jest obiektem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych. Posiada obszerny parking i windę przy samym wejściu do budynku. Nasz Klub został zaprojektowany z najwyższą dbałością o jego funkcjonalność oraz estetykę.

 

Nasi stali klienci to między innymi:

  • Bank Zachodni WBK
  • ING Bank
  • Nokia Simens Network
  • PKO Bank Polski
  • PPG Deco Polska sp. z o.o.
  • VOLVO Polska sp. z o.o.
  • WABCO Polska sp. z o.o

Zapraszamy do wrocławskiego Klubu Creator na niezapomnianą imprezę firmową!