szampan restauracja impreza centrum konferencyjne kręgielnia

Centrum konferencyjne w Klubie Creator

Strefa biznesowych spotkań

Dysponujemy kilkoma salami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej złożonych konferencji, eventów i szkoleń. 

image003

Klub Creator jest miejscem nowoczesnym i w pełni kompleksowym. Zajmujemy się nie tylko organizacją imprez okolicznościowych – dysponujemy profesjonalnym centrum konferencyjnym z zapleczem technicznym, idealnym dla spotkań biznesowych, szkoleń, paneli dyskusyjnych, sympozjów i warsztatów.

 

Oferujemy naszym Klientom 5 klimatyzowanych sal w różnych rozmiarach: od 25 m2 po 240 m2. Dzięki temu można swobodnie dopasować wielkość pomieszczenia do rodzaju konferencji oraz ilości jej uczestników. Odgrywa to znaczącą rolę w płynności spotkania oraz dobrego przekazu informacji.

 

Wynajmujemy sale konferencyjne we Wrocławiu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Znajdujemy się przy głównej drodze prowadzącej z centrum miasta, w niedalekim sąsiedztwie Stadionu Miejskiego i wrocławskiej starówki. Każde pomieszczenie wchodzące w skład centrum konferencyjnego wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny.

Układ bankietowy lub teatralny

Nasze sale konferencyjne zostały zaprojektowane i urządzone w dwóch najlepiej sprawdzających się dla spotkań biznesowych układach – bankietowym i teatralnym.

 

Układ teatralny charakteryzują rzędy miejsc siedzących skierowanych w stronę punktu głównego, jakim jest profesjonalna scena i mównica. Ta opcja dedykowana jest spotkaniom z dużą ilością uczestników.

 

Na układ bankietowy składają się stoły z dostawionymi krzesłami. Nie istnieją ścisło określone reguły rozstawienia stołów. Układ bankietowy sprawdzi się przy organizacji imprez i spotkań bardziej uroczystych, o mniejszej liczbie gości.

Catering konferencyjny

Proponujemy Państwu również organizację cateringu konferencyjnego. Oprócz sal również przestronny hall może być wykorzystany na przerwy kawowe czy lunch. Bezpośrednio przy Centrum Konferencyjnym znajduje się nasza restauracja serwująca dania kuchni polskiej i włoskiej, a także kręgielnia. Dzięki temu możliwe jest przygotowanie imprez integracyjnych i firmowych zapewniających pyszny obiad, rozrywkę i dogodne miejsce na biznesowe dyskusje.

 

W trosce o komfort osób niepełnosprawnych budynek wyposażono w łatwy dostęp do windy przy samym wejściu do budynku.

 

centrum konferencyjne3

centrum konferencyjne2

centrum konferencyjne4